System Zarządzania SYMFONIA

Dlaczego wybraliśmy oprogramowanie Systemu Symfonia?

 • pierwszy polski program FK Symfonia w wersji dla Windows powstał już w 1995 r.
 • bardzo duża liczba użytkowników, aktualnie zarejestrowanych jest ponad 63 tysiące aktywnych użytkowników oprogramowania Symfonia
 • szkolenia i edukacja księgowo-kadrowa odbywa się najczęściej na programach Symfonii
 • producent stale pracuje nad pełną zgodnością oprogramowania Symfonia z obowiązującym stanem prawnym (który ciągle ulega modyfikacjom)
 • wraz ze wzrostem firmy łatwo wybrać oprogramowanie Symfonia spełniające nasze oczekiwania
 • programy są stosunkowo łatwe do opanowania
 • coraz większa liczba osób posiada przygotowanie do pracy z tym Systemem
 • oprogramowanie jest dostosowane do potrzeb małej, średniej i dużej firmy
 • nakłady na jego zakup amortyzują się stosunkowo szybko
 • rozległa sieć obsługi serwisowej
 • wreszcie najważniejsze - my pracujemy na niej już od 1997 roku
Informacje Ogólne

Systemy Symfonia tworzy rodzina produktów wspierających zarządzanie i podejmowanie decyzji w małych i średnich firmach o dowolnym profilu działalności. Rozwiązania te powstały z myślą o wsparciu właścicieli, kadry zarządzającej oraz menadżerów i pracowników w takich obszarach jak finanse i księgowość, HR, kadry i płace, obsługa sprzedaży i magazynów oraz zarządzanie relacjami z klientami. Zastosowanie Symfonii w firmie przyczynia się do wzrostu efektywności prowadzonej działalności gospodarczej, optymalizacji kosztów i poprawy konkurencyjności przedsiębiorstwa dostarczając trwałych korzyści biznesowych.

Wszystkie aplikacje tworzące SYMFONIĘ mogą pracować samodzielnie lub współpracują ze sobą tworząc zintegrowany system informatyczny. Są one otwarte na współpracę z rozwiązaniami dedykowanymi konkretnym branżom w tym także aplikacje innych producentów jak również ściśle współpracują z pakietem MS Office.

Jakość i skuteczność zastosowanych rozwiązań sprawiają, że SYMFONIA jest dziś jednym z najpopularniejszych rozwiązań dla przedsiębiorstw w Polsce. Korzysta z niej aktywnie ponad 63 tysiące Użytkowników. Jest też jedynym polskim produktem, który został włączony do oferty światowego lidera wśród dostawców rozwiązań dla małych i średnich firm - brytyjskiej grupy SAGE. Przynależność do tej korporacji gwarantuje dostęp do wiedzy i doświadczeń płynących z dojrzałych rynków europejskich. Do grona klientów Sage należy 4.5 mln firm na całym świecie.

Linie Produktów Symfonii

Dostępne są trzy linie produktów dostosowane do róznych, wynikających z wielkości firmy i skali prowadzonej działalności, potrzeb biznesowych Klientów:

Systemy ERP dawniej FORTE

Jest to rozwiązanie klasy ERP, pozwalające na zarządzanie złożoną organizacją, elastyczne i łatwe w dostosowaniu do indywidualnych potrzeb (10-500 użytkowników)

 SYMFONIA

Jest to przyjazny system wspomagający zarządzanie o modułowej budowie, przeznaczony w szczególnosci dla spółek prawa handlowego lub cywilnych (1-50 użytkowników)
Czytaj dalej...

SYMFONIA start

Jest to łatwy w obsłudze system w wersji jednostanowiskowej, przeznaczony dla małych firm lub osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. (1-3 użytkowników)
Czytaj dalej...