Kursy kadrowo - płacowe od podstaw do zaawansowanych

Prowadzimy kursy kadrowo-płacowe od 1995 roku. Nasze kursy od początku wyposażone były w pracownie kadrowo-płacowe z wykorzystaniem komputera. Od 2000 roku zajęcia w pracowniach są prowadzone na Systemie Zarządzania Kadry i Płace Symfonia.  Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie słuchaczy do prowadzenia niełatwych zagadnień kadrowo-płacowych. Kursy prowadzone w naszym Ośrodku podzielone są na grupy odpowiadające tematyce omawianej na kursie:

1. Kursy Kadry i Płace od podstaw

przeznaczone osób dla początkujących lub przygotowujących się do pracy w działach kadrowo-płacowych


2. Kursy Kadrowo Płacowe dla zaawansowanych

przeznaczone dla osób o większych wymaganiach, pracujących w działach kadrowo-płacowych. Kursy na tym poziomie umożliwiają osiągnięcie wiedzy wystarczającej do zdania specjalistycznego egzaminu na tytuł Specjalisty z wybranego tematu. Kursy te obejmują najszerszy zakres zagadnień kadrowo-płacowych.

 

3. Kursy Kadrowo Płacowe w pracowni komputerowej

 przeznaczone dla osób pragnących poznać tajniki i techniki umożliwiające szybkie i bezbłędne naliczania wynagrodzeń (Kalkulatory płacowe Dzeta), prowadzenia dokumentacji kadrowo-płacowej na przykładzie organizacji działu firmy w programie Symfonia Kadry i Płace oraz prowadzenia rozliczeń dokumentacji pracowniczej i płatnika w programie Płatnik.

  • Od początku nasze kursy kadrowo-placowe posiadają dużą ilość godzin zajęć praktycznych w pracowni komputerowej gdzie słuchacze mają możliwość osobistego prowadzenia prac działu kadrowo-płacowego m.in. z wykorzystaniem programu Symfonia Kadry i Płace 
  • Zajęcia są dostosowane do poziomu kursu i stopnia zaawansowania problematyki objętej kursem.
  • Słuchacze naszych kursów kadrowo-płacowych mają możliwość praktycznego opanowania pracy objętej tematem kursu na zajęciach praktycznych w pracowni komputerowej

Na życzenie przesyłamy szczegółowe programy i terminarze kursów